Prečo sú člny ZODIAC tak predávané, prečo sú rýchlejšie, pevnejšie, pružnejšie a odolnejšie s vyššou nosnosťou než konkurencia?

 

Odpoveď je v technológii a v najkvalitnejších materiáloch (StronganTM DuotexTM, resp. HypalonTM -NeopreneTM) a tvare trupu (po nafukovacom kýle, trupe Futura a nafukovacej podlahe H2P prišiel v roku 2003 trup Acti-V pre sériu Cadet Fastroller). Ďalšími devízami je nízka hmotnosť, skladovateľnosť, jednoduchá obsluha, rýchla príprava, bezpečnosť a stabilita, trvanlivosť a 5-ročná záruka od výrobcu na vzduchotesnosť.

Comfort Cruising

Každý model v kategórii Comfort Cruising zabezpečuje kompletné potešenie na mori. Ich dizajn, ergonómia, použité materiály a vybavenie lode boli vytvorené s jednoduchou myšlienkou a to aby mala posádka celý priestor člnu k dispozícii.

Sport Cruising

Rad Sport Cruising je zameraný na všetkých milovníkov námorných športov od rybárčenia až po vodné lyžovanie a potápanie. Pre tých, ktorí hľadajú loď, ktorá bude poskytovať najvyššiu úroveň komfortu, výkonu a zabezpečenia, kde by sa mohli zaoberať svojim obľúbeným športom.

Easy Cruising

Rad Easy Cruising obsahuje všetky modely skladacích, nafukovacích člnov. Všetky funkcie boli navrhnuté tak, aby zjednodušili skladovanie a prípravy a zároveň zabezpečujú dobrú kvalitu. Ľahké, robustné lode pre skutočných námorníkov.

Vypracovanie cenovej ponuky


Príbuzné produkty