Seabob

Seabob je dostupný v dvoch prevedeniach a to : Seabob F5 a Seabob F5S

Jeden konkrétny charakteristický rys Seabob F5 je jeho nízka hmotnosť. E-Jet Power System v Seabob F5 je riadený v 4 úrovniach výkonu. Tieto prírastky zaručujú absolútnu zábavu a potešenie. Vo vode je dynamický, vďaka vysokému výkonu plavidla k nízkemu pomeru hmotnosti. Seabob F5 má vynikajúce vlastnosti, pokiaľ ide o manipuláciu, aby sa dal použiť v akomkoľvek vodnom prostredí. Avšak more je jeho domov. To dokazuje vynikajúci výkon na vodnej hladine a pri potápaní. Vzhľadom k svojej vysokej manévrovacej schopnosti sa Seabob F5 dá využiť v malých i veľkých bazénových komplexoch.

Seabob F5S je vysoko výkonný podvodný skúter, s hmotnosťou iba 35 kg, je veľmi dobre uskladni teľný a mimo vody ľahko manipulovateľný. Jeho jazdný výkon je na špičkovej úrovni. Seabob F5S sa môže pochváliť impozantnou hnacou silou 680 newtonov. E-Jet Power System je riadený v 6 výkonnostných úrovniach. Tieto prevody Vám umožňujú kĺzať sa po hladine uvoľneným tempom nízkou rýchlosťou, alebo pre ambicióznejšiu jazdu, máte možnosť zaradiť až 6. rýchlostný stupeň. Seabob F5S má športový charakter a vyniká pokiaľ ide o jeho mimoriadnu dynamiku. Jeho športový vzhľad je zdôraznený matnými chrómovými prvkami. Batérie majú výdrž pri plnom výkone až do jednej hodiny, ale pri normálnej jazde je Vám schopný ponúknuť 4-5 hodín zábavy, či už na hladine alebo pod ňou.

Špeciálne vyvinutý, vysoko výkonný elektrický pohon s jeho ekologickými technológiami je príkladom inovácie. Motor je vysoko výkonná  synchronizovaná riadiaca jednotka spolu s mikroprocesorom riadeným 3-fázovým napájacím systémom. Použitie najmodernejšej technológie umožňuje motoru dosiahnuť ideálny krútiaci moment s vynikajúcou účinnosťou. Napriek tomu všetkému zostáva celkový dizajn veľmi kompaktný. Silu hnacieho mechanizmu zaisťujú vysoko efektívne lítium-mangánové batérie.

High-Energy Li-Ion – High End vesmírna technológia. Trvanlivé akumulátory so životným cyklom približne 18 rokov sa v súčastnosti používajú na napájanie družíc obiehajúcich okolo Zeme. Po dvetisícom nabití CAYAGO Power Li-Ion články akumulátora nepreukázali významné zníženie výkonu a žiadny pamäťový efekt.

Jetstream. Elektrický Jetstream systém sa skladá zo špeciálneho elektromotora a chránenej vysokorýchlostnej vrtule v tryskovom kanáli. Extrémne robustný a bezúdržbový motor s výkonom 7HP, je takmer úplne tichý, mimoriadne spoľahlivý a absolútne bez emisií. Spotrebu riadi mikroprocesorová jednotka s 3-fázovým systémom. Počas testov – 10.000 hodín prevádzky pri plnom zaťažení pohon nepreukázal žiadne poruchy ani zníženie výkonu.

Pokročilá Cutting-Edge technológia ovládania využíva dva inteligentné piezo-elektrické ovládače. Zelené tlačidlo zrýchľuje, červené spomaľuje. Dve ďalšie “piezo” tlačidlá umožňujú programovanie rôznych funkcií (napr. nastavenie maximálnej hĺbky ponoru) Pohonný mechanizmus je aktivovaný pomocou Powergrip a jeho uvoľnením sa SEABOB okamžite zastaví.

Vypracovanie cenovej ponuky