Hliníkové člny Marine sú ľahké, robustné, veľmi odolné, s dlhou životnosťou a nepotopiteľné za akýchkoľvek prevádzkových podmienok, aj pri plnom zaťažení posádkou a výbavou. Nepotopiteľnosť je zaistená pomocou polystyrénovej alebo penovej výplne v sedačkách a v prípade väčších člnov aj pod podlahou. Hliníkové člny Marine ponúkajú výbornú stabilitu, odolnosť proti prerazeniu a oderu, ovládateľnosť pri vysokých rýchlostiach, priestrannosť a vysokú nosnosť.

Ľahké

Člny Marine sú tou najlepšou voľbou pre toho, kto chce jednoduchý a ľahký čln. Nízka hmotnosť člnov vám umožní čln jednoducho odviezť na streche auta, dve osoby ho ľahko prenesú k vode. Spája výhody niekoľkých radov hliníkových člnov. „V“ trup, vysoké boky a plochá korma = stabilita a výborné jazdné vlastnosti.

Robustný Strong

Stabilita a výborné jazdné vlastnosti. Transport je jednoduchý a jednoduchá je aj manipulácia s nimi na brehu alebo vo vode. Zhotovené z veľmi pevnej zliatiny hliníka odolnej proti morskej soli. Nové typy Marine 370U, 400U a 450U. Vyššie boky, priestrannosť, nový tvar dna, výborné jazdné vlastnosti, prakticky umiestnené lavičky – jednoducho od každého typu prevzaté to najlepšie!

Rybárske Fish

Rybárske modely 400 a 450 Fish. Vyššie boky, priestrannosť, nový tvar dna, výborné jazdné vlastnosti, prakticky umiestnené lavičky. Ľahko jazdiace modely s veľkou nosnosťou, pre bezpečnú a bezproblémovú jazdu. Priestranné, pohodlné, s podlahou a uzatvárateľnými odkladacími priestormi.

De Luxe / Fish

Rybárske modely 400 a 450 Fish. Ľahko jazdiace modely s veľkou nosnosťou, pre bezpečnú a bezproblémovú jazdu. Ľahký je transport a jednoduchá je aj manipulácia s nimi na brehu alebo vo vode. Priestranné, pohodlné, s podlahou a uzatvárateľnými odkladacími priestormi. Model Marine 20H SC DLX prekvapí svojou veľkosťou, priestrannosťou, robustnosťou, komfortnou výbavou, množstvom úložných priestorov, možnosťou použitia závesného motora s výkonom až 115 HP – je to jednoducho “vlajková loď” firmy Marine.

Pracovný a Rescue

Nezničiteľný, silný, poslušný a neúnavný robotník. Pracovné člny MARINE ponúkajú veľa rôznych výhod; výbornú stabilitu, odolnosť proti prerazeniu a oderu, ovládateľnosť pri vysokých rýchlostiach, priestrannosť a veľkú nosnosť. Sú navrhnuté predovšetkým pre hasičské záchranné zbory, políciu, profesionálnych potápačov a potápačské školy, profesionálnych rybárov, pracovníkov správy tokov, povodí a pod.

Pramica Jon

Hliníkové pramice MARINE JON sú ideálnou výbavou pre skutočných rybárov. Najodolnejšie a najstabilnejšie člny, aké môžete mať. Sú robustné, s vystuženou konštrukciou a majú rovné dno, ktoré zaisťuje príjemnú stabilitu. Môžete ich ťahať po brehu, voziť položené na nákladnom aute alebo menšie modely na streche auta. Zavezú vás všade, kde potrebujete byť, preveziete na nich všetko, čo potrebujete. Sú bezpečné a nikdy vás nenechajú v núdzi.

Vypracovanie cenovej ponuky


Príbuzné produkty